Probudili smo se rano da bi stigli da se spakujemo i krenemo. Svima je bilo prvi put da udju u čamac osim tati koji je već imao iskustva sa ovakvim izazovom. Kada smo se spremili ljudi sa kojima smo išli su nam pomogli da spustimo čamce i stvari a zatim i da mi sednemo.

U početku je sve bilo novo i čudno ali ništa strašno za mene zato što sam ja ubrzo uhvatila ritam, ali je bio problem sa Teodorom i mamom koje su se okrenule u krug preko hiljadu puta u čamcu. Nije bilo lako i bolele su me ruke. Bilo je i dosta i brzaka i stena gde smo imali i malo poteškoća sa čamcem.

Dosta puta smo morali i da izadjemo da bi ga prevukli preko stena ili plićaka. Imali smo užasan problem gde se na jednu stenu veći čamac isekao i voda je krenula unutra ja sam to ubrzo primetila i rekla tati on je pogledao i morali smo da sve izbacimo i ponovo ubacimo pa je na kraju samo tata ušao i veslao sam, dok smo ja i Iskra otišle u kajake.

Bilo mi je jako zanimljivo u kajaku i ako sam prvi put u životu ušla u kajak bez problema sam ga vozila i u stvari je jako lako. Išli smo do nekog dela gde smo mogli da izadjemo na put da bi neko došao po nas i naše stvari.
Kada su došli po nas odvezli su nas do jednog mesta gde je imalo mesta za satore i bio je tamo sto. Kada nas je video čovek koji ima vikendicu tamo odmah je izašao i raspitao se o nama kada je čuo odma je bio šta god vam treba tu sam.
Odmarali smo se dosta dugo pa je došlo vreme da se diže šator podigli smo ga i legli smo i taman je tada došao Vlada i Matija sa sladoledom.
Ja i Iskra smo odmah istrčale i pojele sve..