Uz ogromnu pomoć kajakaša KK “Simba”, iz Vladičinog Hana, preveslali smo prvih 12 km Južne Morave koja je bila, zbog svog vodostaja, veoma izazovna. Na žalost ljudska nemarnost i ostavljanje viška delova nakon rekonstrukcije mosta učinila je da ova dionica ima i jedno ružno sećanje. Tu smo oštetili čamac i privremeno morali zaustaviti plovidbu. Divno je bilo videti i dvoje dece od 8 godina koji su prvi put sjli u kajak i nakon par minuta sami veslali po mirnijem delu Južne Morave.
Velika zahvalnost fantastičnoj ekipi KK “Simba” iz Vladičinog Hana na svemu što su uradili za nas!